«Вартий довіри» – лікар Валіхновський про Вячеслава Рубльова*


Любомир Валіхновський – заслужений лікар України, легендарний хірург, завідувач хірургічного відділення Турійської районної лікарні виступив на підтримку кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Вячеслава Рубльова.

«Я знаю Вячеслава Рубльова з 2010 року. Тоді ми були депутатами Волинської обласної ради. Він – та людина, яка знає потреби і проблеми медицини. Бо, як відомо, починав свою роботу медбратом – працював в поліклінічному відділенні Костопільської центральної районної лікарні. Коли він вдруге став депутатом обласної ради, не забував ніколи медиків і завжди питав про потреби нашої лікарні. Якось сказав йому, що в нас немає матраців. Ліжка в лікарні – старі і незручні для пацієнтів. Він погодився і уже в нас в лікарні є нові матраци»,– розповів Любомир Валіхновський.

Пізніше в лікарні виникла потреба з дефібрилятором, за яким медики знову звернулись до Вячеслава Рубльова.

«І ми отримали цей апарат завдяки сприянню Вячеслава Рубльова та співпраці з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», – каже хірург.

До речі, днями саме завдяки цьому дефібрилятору в Турійській районній лікарні врятували життя потопельнику. Чоловік ледь не втопився в озері, що в Соловичах. Зараз він на апараті штучного дихання, але він живий завдяки тому дефібрилятору.

«Ми витягли його з того світу, – каже Любомир Валіхновський та додає: цьогоріч в лікарні запланували придбати рентген-апарат. – І з цим проханням ми теж звернулися до Вячеслава Рубльова. Бо в нашій лікарні рентген, який працює з 80-х років. І на початку року в обласному бюджеті передбачили на це 400 тисяч».

Любомир Валіхновський впевнений: саме Вячеслав Рубльов достойний гідно представляти інтереси людей у Верховній Раді, бо він, як ніхто, знає про їхні проблеми та оперативно шукає, як їх вирішити.

«Я йому дуже вдячний, бо він Людина. У Верховну Раду повинні йти молоді люди, які незаплямовані корупцією і участю в різних схемах. Бо знову балотуються ті, що були по 2-3 рази. Хотілося б, щоб зрештою щось зробили для України, для простих людей, для села, щоб село не вимерло. Про яку медичну реформу можна говорити в селі, якщо там немає ні інтернету, ні зв’язку, а їм кажуть, що поставлять комп’ютери і буде телемедицина. Доріг нема. З Осьмигович до Турійська автобус іде один раз на добу. Людина повинна за пару годин зробити діагностику і пройти всіх лікарів, які їй потрібні.

Я сподіваюсь, що Вячеслав Рубльов не дасть закрити наші лікарні і ФАПи, бо він бачить, що в селах робиться. У Турійському районі було 42 ФАПи, а лишилося 20. Тому треба, аби чиновники їхали не в ті ФАПи, які після ремонту, а ті, які в дальніх селах. На якому висить здоровенний замок і там нема ліків», – каже Любомир Валіхновський.

Та додає: Вячеслав Рубльов тримає слово і допомагає усім, хто попросить.

«І я вважаю, що саме такими мають бути депутати у Верховній Раді», – підкреслив хірург.

До слова, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за два роки для районної лікарні закупили дефібрилятор, інгалятори та стерилізатори на загальну суму близько 160 тис.₴ Крім того, впродовж минулого року завдяки сприянню Фонду для фельдшерів Турійського району придбали сумки фельдшера з необхідними медикаментами та приладами. Що ж до обласного бюджету, то впродовж двох років 2018 та 2019 на потреби району з обласного бюджету депутати виділили 2,5 млн₴

Анна Волощук

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/vartyy-doviry-likar-valikhnovskyy-pro-viacheslava-rublova/” Об этом сообщает n-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя