Перша зустріч Зеленського і Лукашенка на форумі в Житомирі: відео

Зустріч Зеленського з Лукашенко – онлайн трансляція зустрічі 4 жовтня 2019

У Житомирі 4 жовтня відбувається перша зустріч українського президента Володимира Зеленського з білоруським лідером Олександром Лукашенком. Вони прибули на другий форум регіонів України та Білорусі, що триває в місті. Об этом сообщает kriminal-ua.info со ссылкой на СМИ.

У рамках форуму Зеленський і Лукашенко мають підписати низку двосторонніх документів про співпрацю між регіонами України і Білорусі.

Також глави держав проведуть переговори, на яких обговорять широке коло актуальних питань українсько-білоруських відносин.

Що відомо про форум регіонів?Перший форум регіонів України та Білорусі відбувся у жовтні 2018 року у білоруському Гомелі. Тоді його головними дійовими особами стали лідери двох держав Петро Порошенко та Олександр Лукашенко.

Крім глав держав, участь у форумі взяли понад тисячу представників бізнесу та органів влади сусідніх країн. Перші мали можливість представити колегам на форумі власну продукцію.

Другий форум регіонів України та Білорусі відбувається 3 – 4 жовтня в українському Житомирі.

Зустріч Зеленського і Лукашенка на форумі регіонів у Житомирі: онлайн-трансляція


Джерело статті: “http://24tv.ua/zustrich_zelenskogo_z_lukashenko_divitisya_online_04_10_2019_translyatsiya_zustrichi_n1214516”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя