На Новоселиччині горів житловий будинок, на Герцаївщині – піднавіс із сіном

В першому випадку вогонь знищив речі домашнього вжитку, в другому - піднавіс та 4 тонни сіна
Перша пожежа сталася 13 листопада по обіді у селі Подвірне Новоселицького району. Дим в одній з кімнат житлового будинку помітили сусіди. Оскільки власників домогосподарства на момент пожежі вдома не було, односельці вирішили, не викликаючи вогнеборців, власними силами гасити полум’я.
Площа пожежі була невеликою – 10 кв.м – і людям вдалось самостійно ліквідувати її. Вогонь знищив вікно, двері та речі домашнього вжитку. Причина пожежі встановлюються. Повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Інша пожежа сталася близько третьої ночі, 14 листопада, у селі Тернавка Герцаївського району. Горів піднавіс із сіном. На момент прибуття рятувальників до місця події вогонь охопив увесь піднавіс, площа пожежі складала 40 кв. м. Вогонь знищив піднавіс та 4 тонни сіна. Вогнеборцям вдалося врятувати від знищення поруч розташовану літню кухню. Наразі причина пожежі встановлюється.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/14/na-novoselychchyni-horiv-zhytlovyi-budynok-na-gertsaivshchyni-pidnavis-iz-sinom.html” Об этом сообщает mixednews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя