Магнітний павербанк Anker MagGo Qi2 10000 мА·год з ультрашвидкою зарядкою MagSafe, смарт-дисплеєм і підставкою
4 690 ₴
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: A1654-black
Anker MagGo Qi2 (model 1654) — надшвидке магнітне заряджання потужністю 15 Вт із розумним дисплеєм для iPhone 15/15 Pro/15 Pro Max, iPhone 14/13/12 Series
Особливості:
Сертифікована зарядка Wireless Power IQ. Wireless Power IQ — фірмовий прорив компанії Anker у бездротовому швидкому заряджанні, бездоганно інтегрує складні програмні рішення, як-от розумні алгоритми з потужними апаратними можливостями. Завдяки максимальній ефективності та мінімізації часу заряджання, Wireless Power IQTM виділяється, піднімаючи планку за межі звичайних галузевих стандартів бездротової зарядки.
Двоспрямоване заряджання USB-C. Завдяки швидкому заряджанню USB-C потужністю 27 Вт ваш iPhone 15 швидко досягає 60% заряду всього за 30 хвилин, поки ваш надійний зарядний пристрій заряджається, готуючи вас до наступного.
Інформативний розумний дисплей. Слідкуйте за процесом заряджання пристрою. Інтуїтивно зрозумілий інтелектуальний екран гарантує, що ви завжди будете в курсі оновлення: від відсотка заряду акумулятора до часу повного заряджання.
Захищена зарядка, день і ніч. Власна система безпеки Anker ActiveShield контролює температуру понад 3 мільйони разів на день для повного спокою.
Ідеально підходить для iPhone, сумісних з MagSafe. Досягніть надшвидкого подавання електроенергії 15 Вт, забезпечуючи повну сумісність MagSafe для iPhone, навіть у разі використання магнітних футлярів.
Технічні характеристики
- Сумісність: iPhone 15/14/13/12 серії
- Загальна місткість: 10 000 мАч
- Вхідний інтерфейс: USB-C: 5×3 A / 9×2,22 A
- Вихідний інтерфейс: USB-C: 5⎓3A / 9В⎓3A
- Вихід бездротової мережі: 15 Вт. Макс.
- Загальний вихід: 5 В3,6 А Макс.
- Розміри: 107,3×68,8×19,8 мм
- Вага: 250 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Артикул | A1654-black |
| Вага | 250 |
| Тип призначення | Anker MagGo Qi2 (model 1654) — надшвидке магнітне заряджання потужністю 15 Вт із розумним дисплеєм для iPhone 15/15 Pro/15 Pro Max, iPhone 14/13/12 Series. |
| Основні | |
| Функція бездротового заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 27 Вт |
| Потужність | 27 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
- Ціна: 3 999 ₴










